Hour | ma 15.4.2024 |
ti 16.4.2024 |
ke 17.4.2024 |
to 18.4.2024 |
pe 19.4.2024 |
la 20.4.2024 |
su 21.4.2024 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6.00 |
|
|
|
|
|
|
|
6.30 |
|
|
|
|
|
|
|
7.00 |
|
|
|
|
|
|
|
7.30 |
|
|
|
|
|
|
|
8.00 |
|
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia ti
|
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia ke
|
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia to
|
|
|
|
8.30 |
|
|
|
|
|
|
|
9.00 |
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
9.00 − 11.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
|
|
|
|
|
|
|
9.30 |
|
|
|
|
|
|
|
10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
10.30 |
|
|
|
|
|
|
|
11.00 |
|
|
|
|
|
|
|
11.30 |
|
|
|
|
|
|
|
12.00 |
Tanssialan pt
12.00 − 14.00
|
Tanssialan pt
12.00 − 14.00
|
Tanssialan pt
12.00 − 14.00
|
|
Tanssialan pt
12.00 − 14.00
|
|
|
12.30 |
|
|
|
|
|
NorTher Oy
12.30 − 15.00
Norther 20.-21.4.2024
|
|
13.00 |
|
|
|
|
|
|
|
13.30 |
|
|
|
|
|
|
|
14.00 |
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
14.00 − 16.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
|
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
14.00 − 16.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
|
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
14.00 − 16.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
|
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
14.00 − 16.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
|
LAT23
14.00 − 17.00
|
|
|
14.30 |
|
|
|
|
|
|
|
15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
15.30 |
|
|
|
|
|
NorTher Oy
15.30 − 16.30
Norther 20.-21.4.2024
|
|
16.00 |
|
|
varattu
16.00 − 17.30
|
|
|
|
Koyama Ry
16.00 − 17.00
Vakiovuoro Sunnuntai 2024
|
16.30 |
|
|
|
|
|
|
|
17.00 |
|
|
|
|
|
|
|
17.30 |
|
Koyama Ry
17.30 − 19.30
Vakiovuoro Tiistai 2024
|
varattu
17.30 − 19.30
|
|
Koyama Ry
17.30 − 19.30
Vakiovuoro Perjantai 2024
|
|
|
18.00 |
Koyama Ry
18.00 − 19.30
Vakiovuoro Maanantai 2024
|
|
|
Koyama Ry
18.00 − 19.30
Vakiovuoro Torstai 2024
|
|
Santasport jääkiekkoturnaus
18.00 − 19.30
|
Koyama Ry
18.00 − 19.00
Vakiovuoro Sunnuntai 2024
|
18.30 |
|
|
|
|
|
|
|
19.00 |
|
|
|
|
|
|
|
19.30 |
Koyama Ry
19.30 − 21.00
Vakiovuoro Maanantai 2024
|
varattu
19.30 − 20.30
|
Koyama Ry
19.30 − 21.00
Vakiovuoro Keskiviikko 2024
|
varattu
19.30 − 21.30
|
|
|
|
20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
20.30 |
|
|
|
|
|
|
|
21.00 |
|
|
|
|
|
|
|
21.30 |
|
|
|
|
|
|
|
22.00 |
|
|
|
|
|
|
|
22.30 |
|
|
|
|
|
|
|
23.00 |
|
|
|
|
|
|
|
Hour | ma 15.4.2024 |
ti 16.4.2024 |
ke 17.4.2024 |
to 18.4.2024 |
pe 19.4.2024 |
la 20.4.2024 |
su 21.4.2024 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6.00 |
|
|
|
|
|
|
|
6.30 |
|
|
|
|
|
|
|
7.00 |
|
|
|
|
|
|
|
7.30 |
|
|
|
|
|
|
|
8.00 |
|
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia ti
|
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia ke
|
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia to
|
LPT23B
8.00 − 10.00
|
|
|
8.30 |
|
|
|
|
|
|
|
9.00 |
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
9.00 − 11.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
|
|
|
|
|
|
|
9.30 |
|
|
|
|
|
|
|
10.00 |
|
|
|
|
|
Lapin urheiluakatemian yleisurheilijat
10.00 − 12.00
Yu la
|
|
10.30 |
|
|
|
|
|
|
|
11.00 |
|
Lapin urheiluakatemia
11.00 − 12.00
|
|
|
|
|
|
11.30 |
|
|
|
|
|
|
|
12.00 |
|
|
|
|
|
|
|
12.30 |
|
Ilmavoimat / Lapin Lennosto
12.30 − 14.00
|
|
|
|
|
|
13.00 |
|
|
|
|
|
|
|
13.30 |
|
|
|
|
|
|
|
14.00 |
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
14.00 − 16.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
|
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
14.00 − 16.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
|
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
14.00 − 16.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
|
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
14.00 − 16.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
|
|
varattu
14.00 − 16.00
|
|
14.30 |
|
|
|
|
|
|
|
15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
15.30 |
|
|
|
|
Lapin urheiluakatemian yleisurheilijat
15.30 − 17.00
Yu pe
|
|
|
16.00 |
|
|
|
|
|
|
|
16.30 |
|
|
|
|
|
|
|
17.00 |
Lapin urheiluopisto
17.00 − 18.00
Lapin Urheiluopisto / Lasten liikunta
|
Pohjan Koitto
17.00 − 19.00
Pohjan koitto
|
Rovaniemen kaupunki yu-seurat
17.00 − 18.00
Roi kpki yu ke
|
Pohjan Koitto
17.00 − 18.00
Pohjan koitto
|
|
|
|
17.30 |
|
|
|
|
|
|
|
18.00 |
Rovaniemen kaupunki yu-seurat
18.00 − 19.00
Roi kpki yu ma
|
|
Pohjan Koitto
18.00 − 19.30
Pohjan koitto
|
Rovaniemen kaupunki yu-seurat
18.00 − 19.00
Roi kpki yu to
|
|
Santasport jääkiekkoturnaus
18.00 − 19.30
|
|
18.30 |
|
|
|
|
|
|
|
19.00 |
Lapin urheiluakatemian yleisurheilijat
19.00 − 20.30
Yu ma pk
|
Lapin urheiluakatemian yleisurheilijat
19.00 − 20.00
Yu ti rkpk
|
|
Rovaniemen kaupunki yu-seurat
19.00 − 20.00
Roi kpki yu to
|
|
|
|
19.30 |
|
|
|
|
|
|
|
20.00 |
|
Lapin urheiluakatemian yleisurheilijat
20.00 − 20.30
Yu ti pk
|
|
Lapin urheiluakatemian yleisurheilijat
20.00 − 20.30
Yu to
|
|
|
|
20.30 |
|
|
|
|
|
|
|
21.00 |
|
|
|
|
|
|
|
21.30 |
|
|
|
|
|
|
|
22.00 |
|
|
|
|
|
|
|
22.30 |
|
|
|
|
|
|
|
23.00 |
|
|
|
|
|
|
|
Hour | ma 15.4.2024 |
ti 16.4.2024 |
ke 17.4.2024 |
to 18.4.2024 |
pe 19.4.2024 |
la 20.4.2024 |
su 21.4.2024 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6.00 |
|
|
|
|
|
|
|
6.30 |
|
|
|
|
|
|
|
7.00 |
|
|
|
|
|
|
|
7.30 |
|
|
|
|
|
|
|
8.00 |
|
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia ti
|
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia ke
|
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia to
|
LPT23B
8.00 − 10.00
|
|
|
8.30 |
|
|
|
|
|
|
|
9.00 |
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
9.00 − 11.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
|
|
|
|
|
|
|
9.30 |
|
|
|
|
|
|
|
10.00 |
|
|
|
|
|
Lapin urheiluakatemian yleisurheilijat
10.00 − 12.00
Yu la
|
|
10.30 |
|
|
|
|
|
|
|
11.00 |
|
Lapin urheiluakatemia
11.00 − 12.00
|
|
|
|
|
|
11.30 |
|
|
|
|
|
|
|
12.00 |
|
|
|
|
|
|
|
12.30 |
|
Ilmavoimat / Lapin Lennosto
12.30 − 14.00
|
|
|
|
|
|
13.00 |
|
|
|
|
|
|
|
13.30 |
|
|
|
|
|
|
|
14.00 |
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
14.00 − 16.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
|
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
14.00 − 16.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
|
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
14.00 − 16.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
|
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
14.00 − 16.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
|
|
varattu
14.00 − 16.00
|
|
14.30 |
|
|
|
|
|
|
|
15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
15.30 |
|
|
|
|
Lapin urheiluakatemian yleisurheilijat
15.30 − 17.00
Yu pe
|
|
|
16.00 |
|
|
|
|
|
|
|
16.30 |
|
|
|
|
|
|
|
17.00 |
Lapin urheiluopisto
17.00 − 18.00
Lapin Urheiluopisto / Lasten liikunta
|
Pohjan Koitto
17.00 − 19.00
Pohjan koitto
|
Rovaniemen kaupunki yu-seurat
17.00 − 18.00
Roi kpki yu ke
|
Pohjan Koitto
17.00 − 18.00
Pohjan koitto
|
Pohjan Koitto
17.00 − 18.00
Pohjan koitto
|
|
|
17.30 |
|
|
|
|
|
|
|
18.00 |
Rovaniemen kaupunki yu-seurat
18.00 − 19.00
Roi kpki yu ma
|
|
|
Rovaniemen kaupunki yu-seurat
18.00 − 19.00
Roi kpki yu to
|
|
Santasport jääkiekkoturnaus
18.00 − 19.30
|
|
18.30 |
|
|
|
|
|
|
|
19.00 |
Lapin urheiluakatemian yleisurheilijat
19.00 − 20.30
Yu ma pk
|
Lapin urheiluakatemian yleisurheilijat
19.00 − 20.00
Yu ti rkpk
|
|
Rovaniemen kaupunki yu-seurat
19.00 − 20.00
Roi kpki yu to
|
|
|
|
19.30 |
|
|
|
|
|
|
|
20.00 |
|
Lapin urheiluakatemian yleisurheilijat
20.00 − 20.30
Yu ti pk
|
|
Lapin urheiluakatemian yleisurheilijat
20.00 − 20.30
Yu to
|
|
|
|
20.30 |
|
|
|
|
|
|
|
21.00 |
|
|
|
|
|
|
|
21.30 |
|
|
|
|
|
|
|
22.00 |
|
|
|
|
|
|
|
22.30 |
|
|
|
|
|
|
|
23.00 |
|
|
|
|
|
|
|
Hour | ma 15.4.2024 |
ti 16.4.2024 |
ke 17.4.2024 |
to 18.4.2024 |
pe 19.4.2024 |
la 20.4.2024 |
su 21.4.2024 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6.00 |
|
|
|
|
|
|
|
6.30 |
|
|
|
|
|
|
|
7.00 |
|
|
|
|
|
|
|
7.30 |
|
|
|
|
|
|
|
8.00 |
|
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia ti
|
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia ke
|
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia to
|
|
|
|
8.30 |
|
|
|
|
|
|
|
9.00 |
|
|
|
|
|
|
|
9.30 |
|
|
|
|
|
|
|
10.00 |
|
|
|
|
|
Lapin urheiluakatemian yleisurheilijat
10.00 − 12.00
Yu la
|
NorTher Oy
10.00 − 11.00
Norther 20.-21.4.2024
|
10.30 |
|
|
|
|
|
|
|
11.00 |
|
|
|
|
|
|
|
11.30 |
|
|
|
|
|
|
|
12.00 |
|
|
|
|
|
|
|
12.30 |
|
|
|
|
|
|
|
13.00 |
|
|
|
|
|
|
|
13.30 |
|
|
|
|
|
|
|
14.00 |
|
|
|
|
|
|
|
14.30 |
|
|
|
|
|
|
|
15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
15.30 |
Lapin urheiluakatemian yleisurheilijat
15.30 − 17.00
Yu ma
|
|
|
Lapin urheiluakatemian yleisurheilijat
15.30 − 17.00
Yu to
|
Lapin urheiluakatemian yleisurheilijat
15.30 − 17.00
Yu pe
|
|
|
16.00 |
|
|
|
|
|
|
|
16.30 |
|
|
|
|
|
|
|
17.00 |
Lapin urheiluopisto
17.00 − 18.00
Lapin Urheiluopisto / Lasten liikunta
|
Pohjan Koitto
17.00 − 19.00
Pohjan koitto
|
Rovaniemen kaupunki yu-seurat
17.00 − 18.00
Roi kpki yu ke
|
Pohjan Koitto
17.00 − 18.00
Pohjan koitto
|
|
|
|
17.30 |
|
|
|
|
|
|
|
18.00 |
Rovaniemen kaupunki yu-seurat
18.00 − 19.00
Roi kpki yu ma
|
|
|
Rovaniemen kaupunki yu-seurat
18.00 − 19.00
Roi kpki yu to
|
|
|
|
18.30 |
|
|
|
|
|
|
|
19.00 |
Lapin urheiluakatemian yleisurheilijat
19.00 − 20.30
Yu ma pk
|
Lapin urheiluakatemian yleisurheilijat
19.00 − 20.00
Yu ti rkpk
|
|
Rovaniemen kaupunki yu-seurat
19.00 − 20.00
Roi kpki yu to
|
|
|
|
19.30 |
|
|
|
|
|
|
|
20.00 |
|
Lapin urheiluakatemian yleisurheilijat
20.00 − 20.30
Yu ti pk
|
|
Lapin urheiluakatemian yleisurheilijat
20.00 − 20.30
Yu to
|
|
|
|
20.30 |
|
|
|
|
|
|
|
21.00 |
|
|
|
|
|
|
|
21.30 |
|
|
|
|
|
|
|
22.00 |
|
|
|
|
|
|
|
22.30 |
|
|
|
|
|
|
|
23.00 |
|
|
|
|
|
|
|
Hour | ma 15.4.2024 |
ti 16.4.2024 |
ke 17.4.2024 |
to 18.4.2024 |
pe 19.4.2024 |
la 20.4.2024 |
su 21.4.2024 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6.00 |
|
|
|
|
|
|
|
6.30 |
|
|
|
|
|
|
|
7.00 |
|
|
|
|
|
|
|
7.30 |
|
|
|
|
|
|
|
8.00 |
|
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia ti
|
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia ke
|
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia to
|
LPT23B
8.00 − 10.00
|
|
|
8.30 |
|
|
|
|
|
|
|
9.00 |
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
9.00 − 11.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
|
|
|
|
|
|
|
9.30 |
|
|
|
|
|
|
|
10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
10.30 |
|
|
|
|
|
|
NorTher Oy
10.30 − 11.30
Norther 20.-21.4.2024
|
11.00 |
|
|
|
|
|
|
|
11.30 |
|
|
|
|
|
|
|
12.00 |
|
|
LIIK23B
12.00 − 14.00
|
LIIK23B
12.00 − 14.00
|
|
|
|
12.30 |
|
|
|
|
|
|
|
13.00 |
|
|
|
|
|
|
|
13.30 |
|
|
|
|
|
|
|
14.00 |
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
14.00 − 16.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
|
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
14.00 − 16.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
|
Lpt 23a
14.00 − 16.00
|
Lpt 23a
14.00 − 15.30
|
|
|
|
14.30 |
|
|
|
|
|
|
|
15.00 |
|
|
|
|
|
varattu
15.00 − 16.00
|
|
15.30 |
|
|
|
|
|
|
|
16.00 |
Taipumattomat
16.00 − 20.00
Vakiovuorot 2023-2024
|
|
|
Taipumattomat
16.00 − 20.00
Vakiovuorot 2023-2024
|
|
|
|
16.30 |
|
|
|
|
|
|
|
17.00 |
|
Taipumattomat
17.00 − 19.00
Vakiovuorot 2023-2024 Tiistai lisävuoro
|
|
|
|
|
|
17.30 |
|
|
|
|
|
|
|
18.00 |
|
|
|
|
|
|
|
18.30 |
|
|
|
|
|
|
|
19.00 |
|
|
|
|
|
|
|
19.30 |
|
|
|
|
|
|
|
20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
20.30 |
|
|
|
|
|
|
|
21.00 |
|
|
|
|
|
|
|
21.30 |
|
|
|
|
|
|
|
22.00 |
|
|
|
|
|
|
|
22.30 |
|
|
|
|
|
|
|
23.00 |
|
|
|
|
|
|
|
Hour | ma 15.4.2024 |
ti 16.4.2024 |
ke 17.4.2024 |
to 18.4.2024 |
pe 19.4.2024 |
la 20.4.2024 |
su 21.4.2024 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6.00 |
|
|
|
|
|
|
|
6.30 |
|
|
|
|
|
|
|
7.00 |
|
|
|
|
|
|
|
7.30 |
|
|
|
|
|
|
|
8.00 |
|
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia ti
|
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia ke
|
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia to
|
LPT23B
8.00 − 10.00
|
|
|
8.30 |
|
|
|
|
|
|
|
9.00 |
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
9.00 − 11.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
|
|
|
|
|
|
|
9.30 |
|
|
|
|
|
|
|
10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
10.30 |
|
|
|
|
|
|
NorTher Oy
10.30 − 11.30
Norther 20.-21.4.2024
|
11.00 |
|
|
|
|
|
|
|
11.30 |
|
|
|
|
|
|
|
12.00 |
|
|
LIIK23B
12.00 − 14.00
|
LIIK23B
12.00 − 14.00
|
|
|
|
12.30 |
|
|
|
|
|
|
|
13.00 |
|
|
|
|
|
|
|
13.30 |
|
|
|
|
|
|
|
14.00 |
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
14.00 − 16.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
|
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
14.00 − 16.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
|
Lpt 23a
14.00 − 16.00
|
Lpt 23a
14.00 − 15.30
|
|
|
|
14.30 |
|
|
|
|
|
|
|
15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
15.30 |
|
|
|
|
|
|
|
16.00 |
Taipumattomat
16.00 − 20.00
Vakiovuorot 2023-2024
|
|
|
Taipumattomat
16.00 − 20.00
Vakiovuorot 2023-2024
|
|
|
|
16.30 |
|
|
|
|
|
|
|
17.00 |
|
Taipumattomat
17.00 − 19.00
Vakiovuorot 2023-2024 Tiistai lisävuoro
|
|
|
|
|
|
17.30 |
|
|
|
|
|
|
|
18.00 |
|
|
|
|
|
|
|
18.30 |
|
|
|
|
|
|
|
19.00 |
|
|
|
|
|
|
|
19.30 |
|
|
|
|
|
|
|
20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
20.30 |
|
|
|
|
|
|
|
21.00 |
|
|
|
|
|
|
|
21.30 |
|
|
|
|
|
|
|
22.00 |
|
|
|
|
|
|
|
22.30 |
|
|
|
|
|
|
|
23.00 |
|
|
|
|
|
|
|
Hour | ma 15.4.2024 |
ti 16.4.2024 |
ke 17.4.2024 |
to 18.4.2024 |
pe 19.4.2024 |
la 20.4.2024 |
su 21.4.2024 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6.00 |
|
|
|
|
|
|
|
6.30 |
|
|
|
|
|
|
|
7.00 |
|
|
|
|
|
|
|
7.30 |
|
|
|
|
|
|
|
8.00 |
|
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia ti
|
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia ke
|
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia to
|
LPT23B
8.00 − 10.00
|
|
|
8.30 |
|
|
|
|
|
|
|
9.00 |
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
9.00 − 11.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
|
|
|
|
|
|
|
9.30 |
|
|
|
|
|
|
|
10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
10.30 |
|
|
|
|
|
|
NorTher Oy
10.30 − 11.30
Norther 20.-21.4.2024
|
11.00 |
|
|
|
|
|
|
|
11.30 |
|
|
|
|
|
|
|
12.00 |
|
|
LIIK23B
12.00 − 14.00
|
LIIK23B
12.00 − 14.00
|
|
|
|
12.30 |
|
|
|
|
|
|
|
13.00 |
|
|
|
|
|
|
|
13.30 |
|
|
|
|
|
|
|
14.00 |
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
14.00 − 16.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
|
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
14.00 − 16.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
|
Lpt 23a
14.00 − 16.00
|
Lpt 23a
14.00 − 15.30
|
|
|
|
14.30 |
|
|
|
|
|
|
|
15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
15.30 |
|
|
|
|
|
|
|
16.00 |
Taipumattomat
16.00 − 20.00
Vakiovuorot 2023-2024
|
|
|
Taipumattomat
16.00 − 20.00
Vakiovuorot 2023-2024
|
|
|
|
16.30 |
|
|
|
|
|
|
|
17.00 |
|
Taipumattomat
17.00 − 19.00
Vakiovuorot 2023-2024 Tiistai lisävuoro
|
|
|
|
|
|
17.30 |
|
|
|
|
|
|
|
18.00 |
|
|
|
|
|
|
|
18.30 |
|
|
|
|
|
|
|
19.00 |
|
|
|
|
|
|
|
19.30 |
|
|
|
|
|
|
|
20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
20.30 |
|
|
|
|
|
|
|
21.00 |
|
|
|
|
|
|
|
21.30 |
|
|
|
|
|
|
|
22.00 |
|
|
|
|
|
|
|
22.30 |
|
|
|
|
|
|
|
23.00 |
|
|
|
|
|
|
|
Hour | ma 15.4.2024 |
ti 16.4.2024 |
ke 17.4.2024 |
to 18.4.2024 |
pe 19.4.2024 |
la 20.4.2024 |
su 21.4.2024 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6.00 |
|
|
|
|
|
|
|
6.30 |
|
|
|
|
|
|
|
7.00 |
|
|
|
|
|
|
|
7.30 |
|
|
|
|
|
|
|
8.00 |
|
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 12.00
Akatemia ti
|
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia ke
|
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia to
|
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
8.00 − 10.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
|
Digital Sport -hanke
8.00 − 17.00
|
|
8.30 |
|
|
|
|
|
|
|
9.00 |
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
9.00 − 11.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
|
|
|
|
|
|
|
9.30 |
|
|
|
|
|
|
|
10.00 |
|
|
|
|
Digital Sport -hanke
10.00 − 15.00
|
|
|
10.30 |
|
|
|
|
|
|
|
11.00 |
|
|
|
|
|
|
|
11.30 |
|
|
|
|
|
|
|
12.00 |
|
|
|
|
|
|
|
12.30 |
|
|
|
|
|
|
|
13.00 |
|
|
|
|
|
|
|
13.30 |
|
|
|
|
|
|
|
14.00 |
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
14.00 − 16.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
|
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
14.00 − 16.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
|
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
14.00 − 16.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
|
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
14.00 − 16.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
|
|
|
|
14.30 |
|
|
|
|
|
|
|
15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
15.30 |
|
|
|
|
|
|
|
16.00 |
|
|
|
|
|
|
|
16.30 |
|
|
|
|
|
|
|
17.00 |
|
|
|
|
|
|
|
17.30 |
|
|
|
|
|
|
|
18.00 |
|
|
|
Arctic Volley D pojat
18.00 − 19.30
|
|
|
|
18.30 |
|
|
|
|
|
|
|
19.00 |
|
|
Valkoinen Lootus
19.00 − 20.00
|
|
|
|
|
19.30 |
|
varattu
19.15 − 20.45
|
|
|
|
Santasport jääkiekkoturnaus
19.30 − 20.30
|
|
20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
20.30 |
|
|
|
|
|
|
|
21.00 |
|
varattu
20.45 − 21.45
|
|
|
|
|
|
21.30 |
|
|
|
|
|
|
|
22.00 |
|
|
|
|
|
|
|
22.30 |
|
|
|
|
|
|
|
23.00 |
|
|
|
|
|
|
|
Hour | ma 15.4.2024 |
ti 16.4.2024 |
ke 17.4.2024 |
to 18.4.2024 |
pe 19.4.2024 |
la 20.4.2024 |
su 21.4.2024 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6.00 |
|
|
|
|
|
|
|
6.30 |
|
|
|
|
|
|
|
7.00 |
|
|
|
|
|
|
|
7.30 |
|
|
|
|
|
|
|
8.00 |
|
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia ti
|
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia ke
|
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia to
|
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
8.00 − 10.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
|
Digital Sport -hanke
8.00 − 13.30
|
|
8.30 |
|
|
|
|
|
|
|
9.00 |
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
9.00 − 11.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
|
|
|
|
|
|
|
9.30 |
|
|
|
|
|
|
|
10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
10.30 |
|
|
|
|
|
|
|
11.00 |
|
|
|
|
|
|
|
11.30 |
|
|
|
|
|
|
|
12.00 |
|
|
|
LPT22A
12.00 − 13.30
|
|
|
|
12.30 |
|
|
|
|
|
|
|
13.00 |
|
|
|
|
|
|
|
13.30 |
|
|
|
|
|
|
|
14.00 |
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
14.00 − 16.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
|
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
14.00 − 16.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
|
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
14.00 − 16.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
|
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
14.00 − 16.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
|
|
|
|
14.30 |
|
|
|
|
|
|
|
15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
15.30 |
|
|
|
|
|
|
|
16.00 |
|
|
|
|
|
|
|
16.30 |
|
|
|
|
|
|
|
17.00 |
|
Arctic Volley Juniorit
17.00 − 18.00
|
|
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
17.00 − 18.00
8.-9.lk
|
|
|
|
17.30 |
|
|
|
|
|
|
|
18.00 |
|
|
|
Pohjan Koitto
18.00 − 19.00
Pohjan Koitto kenttä
|
|
|
|
18.30 |
|
|
|
|
|
|
|
19.00 |
LSHP
19.00 − 20.30
|
|
|
|
|
|
|
19.30 |
|
varattu
19.15 − 20.45
|
|
|
|
|
|
20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
20.30 |
|
|
|
|
|
|
|
21.00 |
|
varattu
20.45 − 21.45
|
|
|
|
|
|
21.30 |
|
|
|
|
|
|
|
22.00 |
|
|
|
|
|
|
|
22.30 |
|
|
|
|
|
|
|
23.00 |
|
|
|
|
|
|
|
Hour | ma 15.4.2024 |
ti 16.4.2024 |
ke 17.4.2024 |
to 18.4.2024 |
pe 19.4.2024 |
la 20.4.2024 |
su 21.4.2024 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6.00 |
|
|
|
|
|
|
|
6.30 |
|
|
|
|
|
|
|
7.00 |
|
|
|
|
|
|
|
7.30 |
|
|
|
|
|
|
|
8.00 |
|
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia ti
|
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia ke
|
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia to
|
|
|
|
8.30 |
|
|
|
|
|
|
|
9.00 |
|
|
|
|
|
|
|
9.30 |
|
|
|
|
|
|
|
10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
10.30 |
|
|
|
|
|
|
|
11.00 |
|
|
|
|
|
|
|
11.30 |
|
|
|
|
|
|
|
12.00 |
|
LPT22A
12.00 − 14.00
|
|
|
|
|
|
12.30 |
|
|
|
|
|
|
|
13.00 |
|
|
|
|
|
|
|
13.30 |
|
|
|
|
|
|
|
14.00 |
|
|
|
|
|
|
|
14.30 |
|
|
|
|
|
|
|
15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
15.30 |
|
|
|
|
|
|
|
16.00 |
|
|
|
|
|
|
|
16.30 |
|
|
|
|
|
|
|
17.00 |
|
|
|
|
|
|
|
17.30 |
|
|
|
|
|
|
|
18.00 |
|
|
|
|
|
|
|
18.30 |
|
|
|
|
|
|
|
19.00 |
|
|
|
|
|
|
|
19.30 |
|
|
|
|
|
|
|
20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
20.30 |
|
|
|
|
|
|
|
21.00 |
|
|
|
|
|
|
|
21.30 |
|
|
|
|
|
|
|
22.00 |
|
|
|
|
|
|
|
22.30 |
|
|
|
|
|
|
|
23.00 |
|
|
|
|
|
|
|
Hour | ma 15.4.2024 |
ti 16.4.2024 |
ke 17.4.2024 |
to 18.4.2024 |
pe 19.4.2024 |
la 20.4.2024 |
su 21.4.2024 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6.00 |
|
|
|
|
|
|
|
6.30 |
|
|
|
|
|
|
|
7.00 |
|
|
|
|
|
|
|
7.30 |
|
|
|
|
|
|
|
8.00 |
|
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia ti
|
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia ke
|
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia to
|
|
|
|
8.30 |
|
|
|
|
|
|
|
9.00 |
|
|
|
|
|
|
|
9.30 |
|
|
|
|
|
|
|
10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
10.30 |
|
|
|
|
|
|
|
11.00 |
|
|
|
|
|
|
|
11.30 |
|
|
|
|
|
|
|
12.00 |
|
LPT22A
12.00 − 14.00
|
|
|
|
|
|
12.30 |
|
|
|
|
|
|
|
13.00 |
|
|
|
|
|
|
|
13.30 |
|
|
|
|
|
|
|
14.00 |
|
|
|
|
|
|
|
14.30 |
|
|
|
|
|
|
|
15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
15.30 |
|
|
|
|
|
|
|
16.00 |
|
|
|
|
|
|
|
16.30 |
|
|
|
|
|
|
|
17.00 |
|
|
|
|
|
|
|
17.30 |
|
|
|
|
|
|
|
18.00 |
|
|
|
|
|
|
|
18.30 |
|
|
|
|
|
|
|
19.00 |
|
|
|
|
|
|
|
19.30 |
|
|
|
|
|
|
|
20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
20.30 |
|
|
|
|
|
|
|
21.00 |
|
|
|
|
|
|
|
21.30 |
|
|
|
|
|
|
|
22.00 |
|
|
|
|
|
|
|
22.30 |
|
|
|
|
|
|
|
23.00 |
|
|
|
|
|
|
|
Hour | ma 15.4.2024 |
ti 16.4.2024 |
ke 17.4.2024 |
to 18.4.2024 |
pe 19.4.2024 |
la 20.4.2024 |
su 21.4.2024 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6.00 |
|
|
|
|
|
|
|
6.30 |
|
|
|
|
|
|
|
7.00 |
|
|
|
|
|
|
|
7.30 |
|
|
|
|
|
|
|
8.00 |
|
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia ti
|
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia ke
|
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia to
|
|
|
|
8.30 |
|
|
|
|
|
|
|
9.00 |
|
|
|
|
|
|
|
9.30 |
|
|
|
|
|
|
|
10.00 |
|
|
|
|
|
Taipumattomat
10.00 − 12.30
Vakiovuorot 2023-2024
|
|
10.30 |
|
|
|
|
|
|
|
11.00 |
|
|
|
|
|
|
|
11.30 |
|
|
|
|
|
|
|
12.00 |
|
|
|
|
|
|
|
12.30 |
|
|
|
|
|
|
|
13.00 |
|
|
|
|
|
|
|
13.30 |
|
|
|
|
|
|
|
14.00 |
|
|
|
|
|
|
|
14.30 |
|
|
|
|
|
|
|
15.00 |
Taipumattomat
15.00 − 20.00
Vakiovuorot 2023-2024
|
|
Taipumattomat
15.00 − 17.00
Vakiovuorot 2023-2024
|
|
|
|
|
15.30 |
|
|
|
|
Taipumattomat
15.30 − 18.00
Vakiovuorot 2023-2024
|
|
|
16.00 |
|
Taipumattomat
16.00 − 20.00
Vakiovuorot 2023-2024
|
|
Taipumattomat
16.00 − 20.00
Vakiovuorot 2023-2024
|
|
|
|
16.30 |
|
|
|
|
|
|
|
17.00 |
|
|
Lapin Urheiluopisto / voimistelu
17.00 − 20.00
Lasten liikunnan viikkoryhmä kevät 24 keskiviikko
|
|
|
|
Lapin Urheiluopisto / voimistelu
17.00 − 20.00
Lasten liikunnan viikkoryhmä kevät 24 sunnuntai
|
17.30 |
|
|
|
|
|
|
|
18.00 |
|
|
|
|
|
|
|
18.30 |
|
|
|
|
|
|
|
19.00 |
|
|
|
|
|
|
|
19.30 |
|
|
|
|
|
|
|
20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
20.30 |
|
|
|
|
|
|
|
21.00 |
|
|
|
|
|
|
|
21.30 |
|
|
|
|
|
|
|
22.00 |
|
|
|
|
|
|
|
22.30 |
|
|
|
|
|
|
|
23.00 |
|
|
|
|
|
|
|
Hour | ma 15.4.2024 |
ti 16.4.2024 |
ke 17.4.2024 |
to 18.4.2024 |
pe 19.4.2024 |
la 20.4.2024 |
su 21.4.2024 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6.00 |
|
|
|
|
|
|
|
6.30 |
|
|
|
|
|
|
|
7.00 |
|
|
|
|
|
|
|
7.30 |
|
|
|
|
|
|
|
8.00 |
|
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia ti
|
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia ke
|
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia to
|
|
|
|
8.30 |
|
|
|
|
|
|
|
9.00 |
Vihermetsän muksut
9.00 − 10.30
|
|
|
|
|
Taipumattomat
9.00 − 13.30
Vakiovuorot 2023-2024
|
|
9.30 |
|
|
|
|
|
|
|
10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
10.30 |
|
|
|
|
|
|
NorTher Oy
10.30 − 11.30
Norther 20.-21.4.2024
|
11.00 |
|
|
|
|
|
|
|
11.30 |
|
|
|
|
|
|
Taipumattomat
11.30 − 13.00
|
12.00 |
Lapin urheiluopisto
12.00 − 14.00
|
|
|
|
|
|
|
12.30 |
|
|
|
|
|
|
|
13.00 |
|
Tanssialan pt
13.00 − 15.00
|
|
|
|
|
|
13.30 |
|
|
|
|
|
|
|
14.00 |
|
|
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
14.00 − 16.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
|
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
14.00 − 16.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
|
Taipumattomat
14.00 − 19.00
Vakiovuorot 2023-2024
|
|
|
14.30 |
Taipumattomat
14.30 − 20.00
Vakiovuorot 2023-2024
|
|
|
|
|
|
|
15.00 |
|
Taipumattomat
15.00 − 20.00
Vakiovuorot 2023-2024
|
|
|
|
|
|
15.30 |
|
|
|
|
|
|
|
16.00 |
|
|
|
Taipumattomat
16.00 − 20.30
Vakiovuorot 2023-2024
|
|
|
|
16.30 |
|
|
|
|
|
|
|
17.00 |
|
|
Lapin Urheiluopisto / voimistelu
17.00 − 20.00
Lasten liikunnan viikkoryhmä kevät 24 keskiviikko
|
|
|
|
Lapin Urheiluopisto / voimistelu
17.00 − 20.00
Lasten liikunnan viikkoryhmä kevät 24 sunnuntai
|
17.30 |
|
|
|
|
|
|
|
18.00 |
|
|
|
|
|
|
|
18.30 |
|
|
|
|
|
|
|
19.00 |
|
|
|
|
|
|
|
19.30 |
|
|
|
|
|
|
|
20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
20.30 |
|
|
|
|
|
|
|
21.00 |
|
|
|
|
|
|
|
21.30 |
|
|
|
|
|
|
|
22.00 |
|
|
|
|
|
|
|
22.30 |
|
|
|
|
|
|
|
23.00 |
|
|
|
|
|
|
|