15.4.2024 - 21.4.2024

Reservation view info header

Show all Judotatami ♦  Juoksurata/etusuora ♦  Juoksurata/takasuora ♦  Kiipeilys+lähtöalue ♦  Kenttä 1/1 ♦  Kenttä 1/2 ♦  Kenttä 1/3 ♦  Kenttä 2 ♦  Kenttä 3 ♦  Kuntosali ♦  Painnonnostoalue ♦  Telinejumppahuone ♦  Voimistelupääty ♦  Hyppy- /heittoalueet ♦ 

Judotatami

Hour
ma
15.4.2024
ti
16.4.2024
ke
17.4.2024
to
18.4.2024
pe
19.4.2024
la
20.4.2024
su
21.4.2024
6.00
6.30
7.00
7.30
8.00
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia ti
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia ke
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia to
8.30
9.00
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
9.00 − 11.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
9.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
Tanssialan pt
12.00 − 14.00
Tanssialan pt
12.00 − 14.00
Tanssialan pt
12.00 − 14.00
Tanssialan pt
12.00 − 14.00
12.30
NorTher Oy
12.30 − 15.00
Norther 20.-21.4.2024
13.00
13.30
14.00
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
14.00 − 16.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
14.00 − 16.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
14.00 − 16.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
14.00 − 16.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
LAT23
14.00 − 17.00
14.30
15.00
15.30
NorTher Oy
15.30 − 16.30
Norther 20.-21.4.2024
16.00
varattu
16.00 − 17.30
Koyama Ry
16.00 − 17.00
Vakiovuoro Sunnuntai 2024
16.30
17.00
17.30
Koyama Ry
17.30 − 19.30
Vakiovuoro Tiistai 2024
varattu
17.30 − 19.30
Koyama Ry
17.30 − 19.30
Vakiovuoro Perjantai 2024
18.00
Koyama Ry
18.00 − 19.30
Vakiovuoro Maanantai 2024
Koyama Ry
18.00 − 19.30
Vakiovuoro Torstai 2024
Santasport jääkiekkoturnaus
18.00 − 19.30
Koyama Ry
18.00 − 19.00
Vakiovuoro Sunnuntai 2024
18.30
19.00
19.30
Koyama Ry
19.30 − 21.00
Vakiovuoro Maanantai 2024
varattu
19.30 − 20.30
Koyama Ry
19.30 − 21.00
Vakiovuoro Keskiviikko 2024
varattu
19.30 − 21.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00

Juoksurata/etusuora

Hour
ma
15.4.2024
ti
16.4.2024
ke
17.4.2024
to
18.4.2024
pe
19.4.2024
la
20.4.2024
su
21.4.2024
6.00
6.30
7.00
7.30
8.00
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia ti
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia ke
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia to
LPT23B
8.00 − 10.00
8.30
9.00
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
9.00 − 11.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
9.30
10.00
Lapin urheiluakatemian yleisurheilijat
10.00 − 12.00
Yu la
10.30
11.00
Lapin urheiluakatemia
11.00 − 12.00
11.30
12.00
12.30
Ilmavoimat / Lapin Lennosto
12.30 − 14.00
13.00
13.30
14.00
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
14.00 − 16.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
14.00 − 16.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
14.00 − 16.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
14.00 − 16.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
varattu
14.00 − 16.00
14.30
15.00
15.30
Lapin urheiluakatemian yleisurheilijat
15.30 − 17.00
Yu pe
16.00
16.30
17.00
Lapin urheiluopisto
17.00 − 18.00
Lapin Urheiluopisto / Lasten liikunta
Pohjan Koitto
17.00 − 19.00
Pohjan koitto
Rovaniemen kaupunki yu-seurat
17.00 − 18.00
Roi kpki yu ke
Pohjan Koitto
17.00 − 18.00
Pohjan koitto
17.30
18.00
Rovaniemen kaupunki yu-seurat
18.00 − 19.00
Roi kpki yu ma
Pohjan Koitto
18.00 − 19.30
Pohjan koitto
Rovaniemen kaupunki yu-seurat
18.00 − 19.00
Roi kpki yu to
Santasport jääkiekkoturnaus
18.00 − 19.30
18.30
19.00
Lapin urheiluakatemian yleisurheilijat
19.00 − 20.30
Yu ma pk
Lapin urheiluakatemian yleisurheilijat
19.00 − 20.00
Yu ti rkpk
Rovaniemen kaupunki yu-seurat
19.00 − 20.00
Roi kpki yu to
19.30
20.00
Lapin urheiluakatemian yleisurheilijat
20.00 − 20.30
Yu ti pk
Lapin urheiluakatemian yleisurheilijat
20.00 − 20.30
Yu to
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00

Juoksurata/takasuora

Hour
ma
15.4.2024
ti
16.4.2024
ke
17.4.2024
to
18.4.2024
pe
19.4.2024
la
20.4.2024
su
21.4.2024
6.00
6.30
7.00
7.30
8.00
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia ti
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia ke
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia to
LPT23B
8.00 − 10.00
8.30
9.00
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
9.00 − 11.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
9.30
10.00
Lapin urheiluakatemian yleisurheilijat
10.00 − 12.00
Yu la
10.30
11.00
Lapin urheiluakatemia
11.00 − 12.00
11.30
12.00
12.30
Ilmavoimat / Lapin Lennosto
12.30 − 14.00
13.00
13.30
14.00
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
14.00 − 16.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
14.00 − 16.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
14.00 − 16.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
14.00 − 16.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
varattu
14.00 − 16.00
14.30
15.00
15.30
Lapin urheiluakatemian yleisurheilijat
15.30 − 17.00
Yu pe
16.00
16.30
17.00
Lapin urheiluopisto
17.00 − 18.00
Lapin Urheiluopisto / Lasten liikunta
Pohjan Koitto
17.00 − 19.00
Pohjan koitto
Rovaniemen kaupunki yu-seurat
17.00 − 18.00
Roi kpki yu ke
Pohjan Koitto
17.00 − 18.00
Pohjan koitto
Pohjan Koitto
17.00 − 18.00
Pohjan koitto
17.30
18.00
Rovaniemen kaupunki yu-seurat
18.00 − 19.00
Roi kpki yu ma
Rovaniemen kaupunki yu-seurat
18.00 − 19.00
Roi kpki yu to
Santasport jääkiekkoturnaus
18.00 − 19.30
18.30
19.00
Lapin urheiluakatemian yleisurheilijat
19.00 − 20.30
Yu ma pk
Lapin urheiluakatemian yleisurheilijat
19.00 − 20.00
Yu ti rkpk
Rovaniemen kaupunki yu-seurat
19.00 − 20.00
Roi kpki yu to
19.30
20.00
Lapin urheiluakatemian yleisurheilijat
20.00 − 20.30
Yu ti pk
Lapin urheiluakatemian yleisurheilijat
20.00 − 20.30
Yu to
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00

Kiipeilys+lähtöalue

Hour
ma
15.4.2024
ti
16.4.2024
ke
17.4.2024
to
18.4.2024
pe
19.4.2024
la
20.4.2024
su
21.4.2024
6.00
6.30
7.00
7.30
8.00
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia ti
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia ke
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia to
8.30
9.00
9.30
10.00
Lapin urheiluakatemian yleisurheilijat
10.00 − 12.00
Yu la
NorTher Oy
10.00 − 11.00
Norther 20.-21.4.2024
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
Lapin urheiluakatemian yleisurheilijat
15.30 − 17.00
Yu ma
Lapin urheiluakatemian yleisurheilijat
15.30 − 17.00
Yu to
Lapin urheiluakatemian yleisurheilijat
15.30 − 17.00
Yu pe
16.00
16.30
17.00
Lapin urheiluopisto
17.00 − 18.00
Lapin Urheiluopisto / Lasten liikunta
Pohjan Koitto
17.00 − 19.00
Pohjan koitto
Rovaniemen kaupunki yu-seurat
17.00 − 18.00
Roi kpki yu ke
Pohjan Koitto
17.00 − 18.00
Pohjan koitto
17.30
18.00
Rovaniemen kaupunki yu-seurat
18.00 − 19.00
Roi kpki yu ma
Rovaniemen kaupunki yu-seurat
18.00 − 19.00
Roi kpki yu to
18.30
19.00
Lapin urheiluakatemian yleisurheilijat
19.00 − 20.30
Yu ma pk
Lapin urheiluakatemian yleisurheilijat
19.00 − 20.00
Yu ti rkpk
Rovaniemen kaupunki yu-seurat
19.00 − 20.00
Roi kpki yu to
19.30
20.00
Lapin urheiluakatemian yleisurheilijat
20.00 − 20.30
Yu ti pk
Lapin urheiluakatemian yleisurheilijat
20.00 − 20.30
Yu to
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00

Kenttä 1/1

Hour
ma
15.4.2024
ti
16.4.2024
ke
17.4.2024
to
18.4.2024
pe
19.4.2024
la
20.4.2024
su
21.4.2024
6.00
6.30
7.00
7.30
8.00
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia ti
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia ke
Lapin urheiluakatemia
8.00 − 11.00
Akatemia to
LPT23B
8.00 − 10.00
8.30
9.00
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
9.00 − 11.00
YKA 8.-9. lk 15.-19.4.2024
9.30
10.00
10.30
NorTher Oy
10.30 − 11.30
Norther 20.-21.4.2024
11.00