24.1.2022 - 30.1.2022

Lappi Areena

Harjoitushalli 1

Aloitusaika
ma
24.1.2022
ti
25.1.2022
ke
26.1.2022
to
27.1.2022
pe
28.1.2022
la
29.1.2022
su
30.1.2022
7.00
7.30
8.00
Lapin Urheiluakatemia
8.00 − 9.15
Akatemia Naiset
Harjoitushalli 1, Koppi 5
Lapin Urheiluakatemia
8.00 − 9.15
Akatemia Naiset
Harjoitushalli 1, Koppi 5
8.30
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
8.30 − 9.30
YKA 7 lk. 24.-28.1.2022
Harjoitushalli 1, Koppi 5
9.00
9.30
Lapin Urheiluakatemia
9.15 − 10.30
Akatemia Naiset
Harjoitushalli 1, Koppi 6
Lapin Urheiluakatemia
9.15 − 10.30
Akatemia Naiset
Harjoitushalli 1, Koppi 6
P O J Hockey AB
9.30 − 15.00
Koppi 5, Koppi 6, Koppi 7, Koppi 8, Harjoitushalli 1
Lapin Urheiluakatemia
9.30 − 10.30
Naiset Olympia
Harjoitushalli 1, Koppi 5
RoiTa
9.15 − 10.15
Vakiovuoro K1+LH
Harjoitushalli 1, Koppi 5
10.00
Ounasvaaran lukio
10.00 − 11.15
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 6
10.30
RoiTa
10.15 − 11.15
Vakiovuoro K2
Harjoitushalli 1, Koppi 6
Rovaniemen Kiekko Ry
10.15 − 11.15
U8
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 8
11.00
Jääkäriprikaati
11.00 − 12.00
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 8
11.30
Pomppis
11.15 − 12.15
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 8
Rovaniemen Kiekko Ry
11.15 − 12.15
Kiekkokoulu
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 6
12.00
12.30
Rovaniemen Kiekko Ry
12.15 − 13.15
U12
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 6
13.00
13.30
Rovaniemen Kiekko Ry
13.15 − 14.45
U13 AA ROKI kelt. - Pantterit
Harjoitushalli 1
14.00
14.30
Napa KP
14.15 − 15.15
Harjoitushalli 1, Koppi 5
15.00
15.30
RoiTa
15.15 − 16.15
Vakiovuoro K2
Harjoitushalli 1, Koppi 5
RoiTa
15.15 − 16.15
Vakiovuoro K2
Harjoitushalli 1, Koppi 8
16.00
16.30
RoiTa
16.15 − 17.15
Vakiovuoro K3
Harjoitushalli 1, Koppi 5
RoiTa
16.15 − 17.15
Vakiovuoro K1+K2
Harjoitushalli 1, Koppi 7
RoiTa
16.15 − 17.15
Vakiovuoro K3
Harjoitushalli 1, Koppi 5
RoiTa
16.15 − 17.15
Vakiovuoro K1+LH
Harjoitushalli 1, Koppi 6
RoiTa
16.15 − 17.15
Vakiovuoro K3
Harjoitushalli 1, Koppi 7
Pantterit
16.15 − 17.15
Kiekkokoulu
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 6
17.00
17.30
Rovaniemen Kiekko Ry
17.15 − 18.15
Lapsi-vanhempi + Tytöt luisteluleikit
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 8
RoiTa
17.15 − 18.15
Vakiovuoro K3B
Harjoitushalli 1, Koppi 8
Rovaniemen Kiekko Ry
17.15 − 18.15
U8
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 8
Pantterit
17.15 − 18.15
U9
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 8
Rovaniemen Kiekko Ry
17.15 − 18.15
Pilke
Harjoitushalli 1, Koppi 5
Team Keskiketterät
17.15 − 18.15
Harjoitushalli 1, Koppi 7
18.00
18.30
Rovaniemen Kiekko Ry
18.15 − 19.15
Tytöt + Easy+ Hobby Hockey
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 6
Rovaniemen Kiekko Ry
18.15 − 19.15
U10
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 6
Rovaniemen Kiekko Ry
18.15 − 19.15
U11
Koppi 5, Koppi 6, Harjoitushalli 1
Rovaniemen Kiekko Ry
18.15 − 19.15
U9
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 6
Rovaniemen Kiekko Ry
18.15 − 19.15
U10
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 8
Doris Team
18.15 − 19.15
Doris Team / ADC
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 8
19.00
19.30
Rovaniemen Kiekko Ry
19.15 − 20.15
U11
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 8
Pantterit
19.15 − 20.15
U13 + U14
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 8
Rovaniemen Kiekko Ry
19.15 − 20.15
U15
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 8
Rovaniemen Kiekko Ry
19.15 − 20.15
U16
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 6
Voimistelu- ja urheiluseura Terpe Ry
19.15 − 20.15
Terpe / Posti
Harjoitushalli 1, Koppi 6, Koppi 7
20.00
20.30
Senores
20.15 − 21.15
Senores / HC Beers
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 6
Pantterit
20.15 − 21.15
Naiset
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 6
RoiTa
20.15 − 21.15
Vakiovuoro FIS
Harjoitushalli 1, Koppi 5
ADM
20.15 − 21.15
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 8
21.00
21.30
Rovaniemi Rockets
21.15 − 22.15
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 8
Pantterit
21.15 − 22.15
Höntsä
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 8
22.00
22.30