20.9.2021 - 26.9.2021

Lappi Areena

Harjoitushalli 1

Aloitusaika
ma
20.9.2021
ti
21.9.2021
ke
22.9.2021
to
23.9.2021
pe
24.9.2021
la
25.9.2021
su
26.9.2021
7.00
7.30
8.00
Lapin Urheiluakatemia
8.00 − 9.15
Akatemia Naiset
Harjoitushalli 1, Koppi 5
Lapin Urheiluakatemia
8.00 − 9.15
Akatemia Naiset
Harjoitushalli 1, Koppi 5
8.30
9.00
9.30
Lapin Urheiluakatemia
9.15 − 10.30
Akatemia Naiset
Harjoitushalli 1, Koppi 6
Lapin Urheiluakatemia
9.15 − 10.30
Akatemia Naiset
Harjoitushalli 1, Koppi 6
Lapin Urheiluakatemia
9.15 − 10.30
Akatemia Naiset
Harjoitushalli 1, Koppi 6
RoiTa
9.15 − 10.15
Vakiovuoro K1+LH
Harjoitushalli 1, Koppi 5
10.00
10.30
RoiTa
10.15 − 11.15
Vakiovuoro K2
Harjoitushalli 1, Koppi 6
RoKi ry
10.15 − 11.15
U8
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 6
11.00
11.30
Pomppis
11.15 − 12.15
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 8
RoKi ry
11.15 − 12.15
Kiekkokoulu
Harjoitushalli 1, Koppi 8, Koppi 5
12.00
12.30
RoKi ry
12.15 − 13.15
U12
Harjoitushalli 1, Koppi 6, Koppi 7
RoKi ry
12.15 − 13.15
Kiekkokoulu
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 6
13.00
13.30
RoKi ry
13.15 − 14.15
Kiekkokoulu
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 8
RoKi ry
13.15 − 14.45
U13 AAA: ROKI - Kärpät valk,
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 8
14.00
14.30
RoKi ry
14.15 − 15.45
U14 AA ROKI kelt, - Lämärit
, Harjoitushalli 1, Koppi 6, Koppi 7
15.00
Pantterit
14.45 − 16.15
U13 AA Pantterit - PeKi
Harjoitushalli 1, Koppi 6, Koppi 7
15.30
RoiTa
15.15 − 16.15
Vakiovuoro K2
Harjoitushalli 1, Koppi 5
RoiTa
15.15 − 16.15
Vakiovuoro K2
Harjoitushalli 1, Koppi 5
16.00
16.30
RoiTa
16.15 − 17.15
Vakiovuoro K3
Harjoitushalli 1, Koppi 5
RoiTa
16.15 − 17.15
Vakiovuoro K1+K2
Harjoitushalli 1, Koppi 7
RoiTa
16.15 − 17.15
Vakiovuoro K3
Harjoitushalli 1, Koppi 5
RoiTa
16.15 − 17.15
Vakiovuoro K1+LH
Harjoitushalli 1, Koppi 6
RoiTa
16.15 − 17.15
Vakiovuoro K3
Harjoitushalli 1, Koppi 6
RoKi ry
16.15 − 17.15
Kiekkokoulu
, Harjoitushalli 1, Koppi 5
Pantterit
16.15 − 17.15
Kiekkokoulu
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 8
17.00
17.30
RoKi ry
17.15 − 18.15
Naiset
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 8
RoiTa
17.15 − 18.15
Vakiovuoro K3B
Harjoitushalli 1, Koppi 8
RoKi ry
17.15 − 18.15
U8
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 8
Pantterit
17.15 − 18.15
U9
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 8
RoKi ry
17.15 − 18.15
Pilke
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 8
RoiTa
17.15 − 18.15
AIS
Harjoitushalli 1, Koppi 7
Team Keskiketterät
17.15 − 18.15
Harjoitushalli 1, Koppi 7
18.00
18.30
RoKi ry
18.15 − 19.15
Tytöt
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 6
RoKi ry
18.15 − 19.15
U10
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 6
RoKi ry
18.15 − 19.15
U11
Koppi 5, Koppi 6, Harjoitushalli 1
RoKi ry
18.15 − 19.15
U9
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 6
RoKi ry
18.15 − 19.15
U10
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 6
Doris Team
18.15 − 19.15
Doris Team / ADC
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 8
19.00
19.30
Pantterit
19.15 − 20.15
U13 + U14
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 8
RoKi ry
19.15 − 20.15
U11
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 8
Pantterit
19.15 − 20.15
U13 + U14
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 8
RoKi ry
19.15 − 20.15
U15
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 8
RoKi ry
19.15 − 20.15
U16
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 8
Voimistelu- ja urheiluseura Terpe Ry
19.15 − 20.15
Terpe / Posti
Harjoitushalli 1, Koppi 6, Koppi 7
20.00
20.30
Pantterit
20.15 − 21.15
Harraste
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 6
Pantterit
20.15 − 21.15
Naiset
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 6
RoiTa
20.15 − 21.15
Vakiovuoro FIS
Harjoitushalli 1, Koppi 5
Pantterit
20.15 − 21.15
U14
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 6
ADM
20.15 − 21.15
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 8
21.00
21.30
Rovaniemi Rockets
21.15 − 22.15
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 8
Roki veteraanit
21.15 − 22.15
Vetskut ja Nakit
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 8
Pantterit
21.15 − 22.15
Höntsä
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 8
Reidars Hockey Team
21.15 − 22.15
Reidars HT
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 8
Warriors37
21.15 − 22.15
Harjoitushalli 1, Koppi 6, Koppi 7
22.00
22.30