7.6.2021 - 13.6.2021

Lappi Areena

Harjoitushalli 1

Aloitusaika
ma
7.6.2021
ti
8.6.2021
ke
9.6.2021
to
10.6.2021
pe
11.6.2021
la
12.6.2021
su
13.6.2021
7.00
7.30
8.00
8.30
Kiinteistö Oy Lappi Areena
8.15 − 9.15
Akatemia tytöt
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 8
Kiinteistö Oy Lappi Areena
8.15 − 9.15
Akatemia tytöt
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 8
Kiinteistö Oy Lappi Areena
8.15 − 9.15
Akatemia tytöt
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 8
9.00
Suomen Jääkiekkoliitto ry
9.00 − 11.00
SJL - pelileiri 09+0
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 6, Koppi 8, Koppi 5
9.30
Lapin Urheiluopisto / Lappi Areena
9.30 − 10.30
Vilin Pelileiri
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 6
Lapin Urheiluopisto / Lappi Areena
9.30 − 10.30
Vilin pelileiri
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 6
Lapin Urheiluopisto / Lappi Areena
9.30 − 11.30
Vilin pelileiri
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 6
Lapin Urheiluopisto / Lappi Areena
9.30 − 11.30
Vilin pelileiri
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 6
Lapin Urheiluopisto / Lappi Areena
9.30 − 11.30
Vili Pelileiri
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 6
10.00
10.30
Yleisöjää
10.30 − 12.00
Mailaton
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 8
11.00
Suomen Jääkiekkoliitto ry
11.00 − 13.00
SJL - pelileiri 09+0
Harjoitushalli 1, Koppi 8, Koppi 7, Koppi 6, Koppi 5
Yleisöjää
11.00 − 13.00
Mailallinen
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 6
11.30
Yleisöjää
11.30 − 13.00
Mailaton
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 8
12.00
12.30
13.00
Yleisöjää
13.00 − 15.00
Mailallinen
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 6
Suomen Jääkiekkoliitto ry
13.00 − 15.00
SJL - pelileiri 09+0
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 6, Koppi 8, Koppi 5
13.30
Lapin Urheiluopisto / Lappi Areena
13.30 − 15.30
Vilin pelileiri
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 6
Lapin Urheiluopisto / Lappi Areena
13.30 − 15.30
Vilin pelileiri
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 6
Lapin Urheiluopisto / Lappi Areena
13.30 − 15.30
Vilin Pelileiri
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 6
14.00
Lapin Urheiluopisto / Lappi Areena
14.00 − 15.00
Vilin pelileiri
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 6
Lapin Urheiluopisto / Lappi Areena
14.00 − 15.00
Vilin pelileiri
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 6
14.30
15.00
15.30
16.00
Suomen Jääkiekkoliitto ry
16.00 − 19.00
SJL - pelileiri 09+0
Harjoitushalli 1, Koppi 8, Koppi 7, Koppi 6, Koppi 5
16.30
Rovaniemen taitoluistelijat
16.15 − 17.15
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 8
Rovaniemen taitoluistelijat
16.15 − 17.15
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 8
17.00
17.30
Rovaniemen Kiekko Ry
17.15 − 18.15
ROKI U18
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 6
Rovaniemen Kiekko Ry
17.15 − 18.15
ROKI U20
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 8
Rovaniemen taitoluistelijat
17.15 − 18.15
RoiTa
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 6
Rovaniemen Kiekko Ry
17.15 − 18.15
ROKI U20
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 8
Lapin Hullu
17.15 − 18.15
Lapin Hullu
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 6
Susu Sport
17.15 − 18.15
Susu Sport
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 6
18.00
18.30
Rovaniemen taitoluistelijat
18.15 − 19.15
RoiTa
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 8
Rovaniemen Kiekko Ry
18.15 − 19.15
ROKI U18
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 6
Rovaniemen jääkiekkotuomarit
18.15 − 19.15
RoiJT
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 8
Rovaniemen Kiekko Ry
18.15 − 19.15
ROKI U16
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 6
Pölliben's
18.15 − 19.15
Pölliben's
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 8
ADM Urheilu
18.15 − 19.15
ADM Urheilu
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 8
19.00
19.30
Arctic Circle Avalanche Ry
19.15 − 20.15
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 6
Rovaniemen Kiekko Ry
19.15 − 20.15
ROKI U16
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 8
Hockit Ry
19.15 − 20.15
HockIT
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 6
Napapiirin Pantterit Ry
19.15 − 20.15
Pantterit U13
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 8
Napapiirin Pantterit Ry
19.15 − 20.15
Pantterit-team + Pan
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 6
Susu-Team Hiphop
19.15 − 20.15
Susu - Hiphop
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 6
20.00
20.30
Rollon Pojat Ry
20.15 − 21.15
RoPo
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 8
Napapiirin Pantterit Ry
20.15 − 22.15
Pantterit PHL Kes�li
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 6
Napapiirin Pantterit Ry
20.15 − 21.15
Pantterit/h�nts�
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 8
Napapiirin Pantterit Ry
20.15 − 22.15
Pantterit PHL Kes�li
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 6
Senores
20.15 − 21.15
Senores
Harjoitushalli 1, Koppi 7, Koppi 8
21.00
21.30
Reidars Hockey Team
21.15 − 22.15
Reidars Hockey Team
Harjoitushalli 1, Koppi 5, Koppi 6
22.00
22.30