24.1.2022 - 30.1.2022

Lappi Areena

Harjoitushalli 2

Aloitusaika
ma
24.1.2022
ti
25.1.2022
ke
26.1.2022
to
27.1.2022
pe
28.1.2022
la
29.1.2022
su
30.1.2022
7.00
7.30
8.00
Lapin Urheiluakatemia
8.00 − 9.00
Akatemia Naiset
Harjoitushalli 2
8.30
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
8.30 − 9.30
YKA 7 lk. 24.-28.1.2022
Harjoitushalli 2, Koppi 9, Koppi 11
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
8.30 − 9.30
YKA 7 lk. 24.-28.1.2022
Harjoitushalli 2, Koppi 9
P O J Hockey AB
8.30 − 11.15
Harjoitushalli 2, Koppi 9, Koppi 10, Koppi 11, Koppi 12
9.00
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
9.00 − 10.00
YKA 7 lk. 24.-28.1.2022
Harjoitushalli 2, Koppi 9
9.30
Lapin Urheiluakatemia
9.30 − 10.30
Naiset Olympia
Harjoitushalli 2, Koppi 12
Lapin Urheiluakatemia
9.30 − 10.30
Naiset Olympia
Harjoitushalli 2, Koppi 12
Lapin Urheiluakatemia
9.30 − 10.30
Naiset Olympia
Harjoitushalli 2, Koppi 12
RoiTa
9.30 − 10.30
Vakiovuoro muokkatekniikka
Harjoitushalli 2, Koppi 9
10.00
Lapin Urheiluakatemia
10.00 − 11.00
Naiset Olympia
, Harjoitushalli 2, Koppi 12
10.30
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
10.30 − 11.30
YKA 7 lk. 24.-28.1.2022
Harjoitushalli 2, Koppi 9, Koppi 10
RoiTa
10.30 − 11.30
Vakiovuoro Luistelukoulu
Harjoitushalli 2, Koppi 11
Rovaniemen Kiekko Ry
10.30 − 11.30
U11
Harjoitushalli 2, Koppi 10, Koppi 12
11.00
11.30
RoiTa
11.30 − 12.30
Vakiovuoro SIS
Harjoitushalli 2, Koppi 9
12.00
Ounasvaaran lukio
12.00 − 13.15
Harjoitushalli 2, Koppi 9, Koppi 10
12.30
P O J Hockey AB
12.15 − 15.15
Harjoitushalli 2, Koppi 9, Koppi 10, Koppi 11, Koppi 12
RoiTa
12.30 − 13.30
Vakiovuoro AIS
Harjoitushalli 2, Koppi 11
13.00
13.30
Rovaniemen Kiekko Ry
13.30 − 15.00
U14 AA Roki Pilke - TIHC
Harjoitushalli 2
14.00
14.30
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
14.30 − 15.30
YKA 7 lk. 24.-28.1.2022
Harjoitushalli 2, Koppi 9, Koppi 10
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
14.30 − 15.30
YKA 7 lk. 24.-28.1.2022
Harjoitushalli 2, Koppi 9, Koppi 11
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
14.30 − 15.30
YKA 7 lk. 24.-28.1.2022
Harjoitushalli 2, Koppi 9, Koppi 11
Lapin Urheiluakatemia / yläkoululeiritykset
14.30 − 15.30
YKA 7 lk. 24.-28.1.2022
Harjoitushalli 2
15.00
15.30
RoiTa
15.30 − 16.30
Vakiovuoro K2
Harjoitushalli 2, Koppi 12
Rovaniemen poliisiurheilijat Ry
15.30 − 16.30
Harjoitushalli 2, Koppi 10, Koppi 12
RoiTa
15.30 − 16.30
Vakiovuoro SPS
Harjoitushalli 2, Koppi 12
RoiTa
15.30 − 16.30
Vakiovuoro SIS
Harjoitushalli 2, Koppi 12
RoiTa
15.30 − 16.30
Vakiovuoro SPS
Harjoitushalli 2, Koppi 9
Rovaniemen Kiekko Ry
15.30 − 17.00
U14 AA Roki sin. - JHT
Harjoitushalli 2, Koppi 9, Koppi 12
RoiTa
15.30 − 16.30
Vakiovuoro Kristallit
Harjoitushalli 2, Koppi 10
16.00
16.30
RoiTa
16.30 − 17.30
Vakiovuoro K1
Harjoitushalli 2, Koppi 10
RoiTa
16.30 − 17.30
Vakiovuoro Luistelukoulu
Harjoitushalli 2, Koppi 9
RoiTa
16.30 − 17.30
Vakiovuoro SIS
Harjoitushalli 2, Koppi 10
RoiTa
16.30 − 17.30
Vakiovuoro Jäätähdet+Nuoret
Harjoitushalli 2, Koppi 10
Rovaniemen Kiekko Ry
16.30 − 17.30
Naiset
Harjoitushalli 2, Koppi 10, Koppi 12
Buell
16.30 − 17.30
Buell / Susu Sport
Harjoitushalli 2, Koppi 9, Koppi 11
17.00
17.30
Rovaniemen Kiekko Ry
17.30 − 18.30
U9
Harjoitushalli 2, Koppi 9, Koppi 11
Rovaniemen Kiekko Ry
17.30 − 18.30
U18
Harjoitushalli 2, Koppi 10, Koppi 12
Rovaniemen Kiekko Ry
17.30 − 18.30
U13
Harjoitushalli 2, Koppi 9, Koppi 11
Rovaniemen Kiekko Ry
17.30 − 18.30
U18
Harjoitushalli 2, Koppi 9, Koppi 11
Rovaniemen Kiekko Ry
17.30 − 18.30
U14
Harjoitushalli 2, Koppi 9, Koppi 11
Pantterit
17.30 − 18.30
U9&U10
Harjoitushalli 2, Koppi 10, Koppi 12
18.00
18.30
Rovaniemen Kiekko Ry
18.30 − 19.30
U13
Harjoitushalli 2, Koppi 10, Koppi 12
Rovaniemen Kiekko Ry
18.30 − 19.30
U16
Harjoitushalli 2, Koppi 9, Koppi 11
Rovaniemen Kiekko Ry
18.30 − 19.30
U16
Harjoitushalli 2, Koppi 10, Koppi 12
Pantterit
18.30 − 19.30
U10
Harjoitushalli 2, Koppi 10, Koppi 12
Rovaniemen Kiekko Ry
18.30 − 19.30
U13
Harjoitushalli 2, Koppi 10, Koppi 12
Reidars Hockey Team
18.30 − 19.30
Reidars / Team Kiekkonen
Harjoitushalli 2, Koppi 9, Koppi 11
19.00
19.30
19.30 − 20.30
Harjoitushalli 2, Koppi 9
Rovaniemen Kiekko Ry
19.30 − 20.30
U15
Harjoitushalli 2, Koppi 10, Koppi 12
Rovaniemen Kiekko Ry
19.30 − 20.30
U15
Harjoitushalli 2, Koppi 9, Koppi 11
Rovaniemen Kiekko Ry
19.30 − 20.30
U16
Harjoitushalli 2, Koppi 9, Koppi 11
Pantterit
19.30 − 20.30
Team
Harjoitushalli 2, Koppi 9, Koppi 11
Hummerit
19.30 − 20.30
Harjoitushalli 2, Koppi 10, Koppi 12
20.00
20.30
Suomen Jääkiekkoliitto ry
20.30 − 21.30
Harrastesarja
Harjoitushalli 2, Koppi 10, Koppi 12
Suomen Jääkiekkoliitto ry
20.30 − 21.30
Harrastesarja
Harjoitushalli 2, Koppi 9, Koppi 11
Suomen Jääkiekkoliitto ry
20.30 − 21.30
Harrastesarja
Harjoitushalli 2, Koppi 10, Koppi 12
Suomen Jääkiekkoliitto ry
20.30 − 21.30
Harrastesarja
Harjoitushalli 2, Koppi 10, Koppi 12
Pantterit
20.30 − 21.30
Pantterit 2
Harjoitushalli 2, Koppi 10, Koppi 12
Roilers & HC Beers
20.30 − 21.30
Roilers - HC Beers
Harjoitushalli 2, Koppi 9, Koppi 11
21.00
21.30
Suomen Jääkiekkoliitto ry
21.30 − 22.30
Harrastesarja
Harjoitushalli 2, Koppi 9, Koppi 11
Suomen Jääkiekkoliitto ry
21.30 − 22.30
Harrastesarja
Harjoitushalli 2, Koppi 10, Koppi 12
Suomen Jääkiekkoliitto ry
21.30 − 22.30
Harrastesarja
Harjoitushalli 2, Koppi 9, Koppi 11
Suomen Jääkiekkoliitto ry
21.30 − 22.30
Harrastesarja
Harjoitushalli 2, Koppi 9, Koppi 11
Pölliben's
21.30 − 22.30
Vakiovuoro
Harjoitushalli 2, Koppi 9, Koppi 11
22.00
22.30