20.9.2021 - 26.9.2021

Lappi Areena

Kisahalli

Aloitusaika
ma
20.9.2021
ti
21.9.2021
ke
22.9.2021
to
23.9.2021
pe
24.9.2021
la
25.9.2021
su
26.9.2021
7.00
RoiTa
7.00 − 8.00
Vakiovuoro K3
Kisahalli, Koppi 1
7.30
8.00
Lapin Urheiluakatemia
8.00 − 9.00
Akatemia U18
Kisahalli, Koppi 2
Lapin Urheiluakatemia
8.00 − 9.00
Akatemia U18
Kisahalli, Koppi 2
Lapin Urheiluakatemia
8.00 − 9.00
Akatemia U18
Kisahalli, Koppi 2
8.30
9.00
Lapin Urheiluakatemia
9.00 − 10.00
Akatemia U20
Kisahalli
Lapin Urheiluakatemia
9.00 − 10.00
Akatemia U20
Kisahalli
Lapin Urheiluakatemia
9.00 − 10.00
Akatemia U20
Kisahalli
RoiTa
9.00 − 10.30
Vakiovuoro K3
Kisahalli, Koppi 1
RoiTa
9.00 − 10.30
Vakiovuoro SPS
Kisahalli, Koppi 1
9.30
10.00
Lapin Urheiluakatemia
10.00 − 11.30
Akatemia edustus
Kisahalli
Lapin Urheiluakatemia
10.00 − 11.30
Akatemia edustus
Kisahalli, Koppi 4
Lapin Urheiluakatemia
10.00 − 11.30
Akatemia edustus
Kisahalli, Koppi 4
Lapin Urheiluakatemia
10.00 − 11.30
Akatemia edustus
Kisahalli, Koppi 4
10.30
Napapiirin Pantterit Ry
10.30 − 11.30
PHW2 25.-26.9.2021
Kisahalli, Koppi 4, Koppi 2
RoiTa
10.30 − 12.00
Vakiovuoro SIS
Kisahalli, Koppi 2
11.00
11.30
BRP Finland Oy
11.30 − 12.30
Kisahalli, Koppi 1, Koppi 3
12.00
12.30
RoKi ry
12.30 − 15.30
NAISTEN LIIGA: ROKI -KÄRPÄT
Kisahalli, Koppi 2, Koppi 3
13.00
RoKi ry
13.00 − 15.30
U16 Mestis: ROKI - Kärpät Team
Kisahalli, Koppi 1, Koppi 4
13.30
Ilmavoimat / Lapin Lennosto
13.30 − 15.00
Kisahalli, Koppi 1, Koppi 4
14.00
14.30
15.00
Roki Hockey Oy
15.00 − 16.00
Vakiovuoro ma
Kisahalli, Koppi 4
Roki Hockey Oy
15.00 − 16.00
Vakiovuoro ti
Kisahalli, Koppi 4
15.30
RoKi ry
15.30 − 17.00
U13 AAA ROKI sin - Kärpät musta
Kisahalli, Koppi 3, Koppi 2
16.00
RoiTa
16.00 − 17.00
Vakiovuoro K3A
Kisahalli, Koppi 1
RoiTa
16.00 − 17.00
Vakiovuoro AIS
Kisahalli, Koppi 1
RoiTa
16.00 − 17.00
Vakiovuoro K3
Kisahalli, Koppi 1
RoKi ry
16.00 − 17.00
U18
Kisahalli, Koppi 4
Roki Hockey Oy
16.00 − 19.30
MESTIS: ROKI HOCKEY-IPK
Kisahalli, Koppi 1, Koppi 4
16.30
17.00
RoKi ry
17.00 − 18.00
U12
Kisahalli, Koppi 2
RoKi ry
17.00 − 18.00
U20
Kisahalli
RoKi ry
17.00 − 18.00
U18
Kisahalli, Koppi 2
RoKi ry
17.00 − 18.00
U20
Kisahalli
RoKi ry
17.00 − 18.00
U15
Kisahalli, Koppi 2
RoiTa
17.00 − 18.00
Vakiovuoro MIS
Kisahalli, Koppi 1
17.30
18.00
RoiTa
18.00 − 19.00
Vakiovuoro SPS
Kisahalli, Koppi 1
RoKi ry
18.00 − 19.00
U14
Kisahalli, Koppi 2
RoKi ry
18.00 − 19.00
U20
Kisahalli
RoKi ry
18.00 − 19.00
U12
Kisahalli, Koppi 2
Pantterit
18.00 − 19.00
U13
Kisahalli, Koppi 1
RoiTa
18.00 − 19.00
Vakiovuoro FIS
Kisahalli, Koppi 2
18.30
19.00
RoiTa
19.00 − 20.00
Vakiovuoro SIS
Kisahalli, Koppi 2
RoKi ry
19.00 − 20.00
Naiset
Kisahalli, Koppi 4
RoKi ry
19.00 − 20.00
Naiset
Kisahalli, Koppi 2, Koppi 4
RoKi ry
19.00 − 20.00
U14
Kisahalli, Koppi 1
Hockit Ry
19.00 − 20.00
Kisahalli, Koppi 1, Koppi 4
19.30
Yläkemijoen Kiekko Ry
19.30 − 22.00
III div Yki vs. RoPo
Kisahalli, Koppi 3, Koppi 2
20.00
RoiTa
20.00 − 21.00
Vakiovuoro AIS
Kisahalli, Koppi 1
Yläkemijoen Kiekko Ry
20.00 − 21.00
Kisahalli, Koppi 1
RoiTa
20.00 − 21.00
Vakiovuoro MIS
Kisahalli, Koppi 1
RoKi ry
20.00 − 21.00
Naiset
Kisahalli, Koppi 4
Yläkemijoen Kiekko Ry
20.00 − 21.00
Kisahalli, Koppi 4
Hip-Hop Team
20.00 − 21.00
Hip Hop / Susu Team
Kisahalli, Koppi 2, Koppi 3
20.30
21.00
Rollon Pojat Ry
21.00 − 22.00
Kisahalli, Koppi 4
Pantterit
21.00 − 22.00
Edustus
Kisahalli, Koppi 4
Rollon Pojat Ry
21.00 − 22.00
Kisahalli, Koppi 4
Pantterit
21.00 − 22.00
Edustus
Kisahalli, Koppi 1
Del Ponte
21.00 − 22.00
Del Ponte / A-Company
Kisahalli, Koppi 1, Koppi 4
21.30
22.00
North Kings
22.00 − 23.00
Kisahalli, Koppi 2
Senores
22.00 − 23.00
Kisahalli, Koppi 2, Koppi 4
22.30